null

29. Akcja Sprzątania świata - Polska

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do udziału w 29. Akcji Sprzątanie świata - Polska pod hasłem „Wszystkie śmieci nasze są.”, którą w tym roku organizujemy 1 października br. w godzinach 10 – 13 na terenie międzywala rzeki Wisły, w tym zawadowskiej plaży.

Wszystkie osoby, chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu, będą mogły pobrać worki i rękawice potrzebne do prac porządkowych u zbiegu ulic Zaściankowej i Wału Zawadowskiego.

Wilanowski brzeg rzeki Wisły, to jeden z większych dostępnych obszarów zielonych na terenie dzielnicy, często przez nas odwiedzany. Od dawna cieszy się on niezwykłą popularnością, co niestety wpływa na większe zanieczyszczenie.

Plakat, kulka utworzona ze zmiętego papieru, na której namalowano obrys Ziemi, część obu Ameryk, Afryki, Europu i Azji. Napisy - wszystkie śmieci są nasze. 29 Akcja sprzątania świata-Polska, finał Akcji 16-18 września 2022

 

 

Wiele osób korzystających z nadwiślańskiego brzegu, szczególnie z plaży, pozostawia tu swoje odpady, narażając swoim działaniem osoby odwiedzające ten teren oraz zwierzęta na niebezpieczeństwo. Zadbajmy wspólnie o wilanowski brzeg Wisły.

Załączniki: