null

Warsztaty dla seniorów "Mediacja Promocja"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Rada Seniorów Dzielnicy Wilanów, Urząd Dzielnicy Wilanów oraz Centrum Kultury Wilanów zapraszają Seniorów na warsztaty "Mediacja Promocja".

Warsztaty odbędą się w Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3:
24.10.2022 r. - zajęcia z mediacji 
25.10.2022 r. - zajęcia z promocji

Szczegółowe informacje na plakacie poniżej.

 

Warsztaty poprowadzi Kacper "Kacpa" Lachowicz, który uczy ludzi nie tylko sportu, ale przede wszystkim mądrego, wdzięcznego i uśmiechniętego podejścia do życia. 

Zajęcia, na które chcemy Państwa zaprosić to jedyne w swoim rodzaju pełne pomysłów szkolenie w pozytywnej formie. W trakcie warsztatów Kacpa zaprezentuje mnóstwo żywych przykładów, które w łatwy sposób można odnieść do swojego życia, bo wiadomo że "przykład lepszy niż wykład". Będzie czas na wzruszenia, głebokie przemyślenia ale i płacz ze śmiechu.

Poruszymy niezwykle aktualne dzisiaj kwestie dawania sobie wsparcia, szacunku w komunikacji, rozsądnej upartości pomimo niepowodzeń, znaczenia pasji w życiu, świadomości wdzięczności oraz mądrego korzystania z nowoczesnych technologii. 

Przypomnimy sobie jak cennym zasobem jest doświadczenie, którego Wy Drodzy Seniorzy macie całe mnóstwo. Wspólnie odkryjemy jaką wielką zaletą, a być może i szansą na biznes jest Wasza unikalna, osobista historia życia. 

Co najważniejsze, będziemy uczyli się wzajemnie jedni od drugich, więc każdy podczas tego spotkania będzie i nauczycielem i uczniem.

 

Warsztaty są współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach realizacji projektu pn. "Wilanowski Seniorze - jesteśmy dla Ciebie".

Plakat przedstawiający młodego, uśmiechniętego mężczyznę trzymającego w dłoniach piłkę do koszykówki.